Prázdný košík

Jak spolehlivě zabalit a poslat oblečení

Autorem je Petr dne 7. 12. 2016

Móda nikdy nebyla dostupnější. Líbí se vám šaty, které prodává mladá blogerka v Tokiu? Za dva dny jsou u vás. Online svět nabízí široký výběr, pohodlný nákup a rychlé doručení po celém světě. Jak tedy zabalit spolehlivě oblečení, aby dorazilo v pořádku? Jaký obal je nejlepší?

IMG_4477a.jpg

Plastová obálky 350x450mm a mikina velikosti L.


Pokud posíláte z Ameriky sestře suvenýr v podobě trička podepsaného Kayne Westem, tak jistě chcete, aby dorazilo v pořádku. To samé si budete přát jako vlastník modního e-shopu. Doručit zboží nepoškozené, je základní požadavek na každý online obchod. Víte tedy, jak nejspolehlivěji poslat oblečení a jiný textil? Plastová obálka je ta odpověď.


Co je plastová obálka?

Plastová obálka je neprůhledný a velmi odolný obal proti vnějšímu poškození. Poskládaný textil uložíte do obálky a uzavřete samolepicím proužkem. Oblečení je tak chráněno před zápachem, vlhkostí a prachem. Díky vhodnému povrchu obálky na ni můžete bez problémů nalepit štítek pro přepravce anebo ji zkrášlit reklamní lepící páskou.

Velkou výhodou oproti jiným obalům je cena plastových obálek. Alternativa zajištující stejnou kvalitu jako u “plastovek”, se vždy skládá minimálně ze dvou obalů. To je finančně náročnější a složitější na samotné balení.

Poměrem cena / výkon je tak plastová obálka nejlepší obal určený na tento typ zboží.

2.jpg

Nejkvalitnější a nejpopulárnější obalový materiál na textil.


Na velikosti záleží

Pro obaly platí stejná pravidla jako v módě. Pokud zvolíte špatný rozměr, nefungují. Plastovou obálku proto vyberte tak, ať v ní zboží nemá příliš prostoru. V případě, že je obálka vetší než by bylo vhodné, přeložte ji a zalepte. Lepidlo drží dobře na celé ploše obálky. Pro jistotu můžete zalepení zajistit i lepící páskou.

obrazek k clanku plastobalka.jpg

Co se do plastové obálky nevešlo


Plastovou obálkou pravděpodobně nepůjde odeslat zimní bunda. Ani do největší plastové obálky se jednoduše nevejde. Většinou se tak bunda posílá v igelitové tašce. Ta ovšem není tak odolná a může se protrhnout. V tomto případě doporučujeme bundu v igelitové tašce uložit do tenké krabice.

Keramika, chytrý telefon ani žádné jiné křehké a ostré předměty plastovou obálkou neposílejte. Křehké předměty je potřeba ochránit před nárazy například použitím bublinkové fólie nebo jiného obalového materiálu.

fotka clanek.jpg
Plastová obálka s uchem a klasická plastová obálka.

Produkty zmíněné v článku

Budeme vám posílat akční nabídky a slevové kupóny.

Ušetříte za poštovné

Zboží si můžete osobně vyzvednout na 849 místech po celé republice. Při objednávce do 12:00 ho k vám dopravíme hned následující den.

Poradíme vám

Na vaše dotazy v pracovní době odpovíme do 2 hodin. S obaly pracujeme 10 let a o zkušenosti se s vámi dělíme na blogu.

Garance spokojenosti

Pokud nebudete se zbožím spokojeni, sami si ho vyzvedneme a vrátíme vám plnou cenu.
Copyright © 2019 SECUPACK, s.r.o
Zákaznická linka: +420 530 504 505, info@top-obaly.cz