Prázdný košík

Krabice s potiskem = kvalitní reklamní nástroj

Autorem je Petr dne 20. 10. 2017

Nejčastěji používaným obalem jsou kartonové krabice. Je to díky jejich spolehlivosti, dostupnosti, praktičnosti a dobré ceně.


5 vrstvá kartonová přepravka je ukázkou odolnosti a praktického využití. Když ji nepotřebujete, prostě ji rozložíte a použijete příště.


Krabice ovšem nemusí mít pouze úlohu přepravního nebo úložného obalu. Stejně jako lepicí pásky, jsou i kartonové krabice skvělým prostředkem, jak lze komunikovat se zákazníkem a jak posilnit branding.


Ukázka jak může vypadat kreativní přístup k obalu daného zboží.


Je pouze na vašem rozhodnutí a kreativitě, jestli budete mít na krabici pouze logo firmy, nebo i něco víc. Potiskem můžete zákazníkovi říct více o samotném produktu. Například atraktivně graficky zpracované technické parametry elektrospotřebiče mohou obal významně obohatit.


Odesíláte zboží, které bude zapotřebí poskládat? Vytiskněte návod na krabici.


Je potisk kartonové krabice nákladná záležitost?

Celkové náklady spojené s výrobou potištěných krabic ovlivňuje mnoho aspektů. Rozměr a typ kartonu, velikost potisku, počet potisků, barevnost potisku a samozřejmě množství krabic.
Pokud bychom si nechali vyrobit 3 vrstvou kartonovou krabici o rozměru 300x200x200 s jedno barevným potiskem v rozměru 200x100 a takto potisknutých krabic bychom chtěli nechat vyrobit 750 ks, tak cena za jednu krabici bude necelých 11 kč.


Pivní krabice pro našeho klienta.


V levém rohu nabídkového ringu tak stojí objednávka na 750ks 300x200x200 bez potisku. To je ta objednávka v hnědých kraťasích a bez loga, pochopitelně. Tato várka kvalitního balení vás bude stát něco okolo 7 kč na kus a nabízí vám základní možnosti obalového materiálu. Proti ni v pravém rohu stojí vaše druhá případná volba. Stejné množství univerzálněji pojatých krabic, které nebudou dokazovat pouze svou spolehlivost jako tradiční obal, ale svými vlastnostmi rozšiřují své portfólio možností. Respektive rozšiřují vaše možnosti. Kromě ochrany zboží, tak přichází možnost zaujmout zákazníka i po vizuální stránce. To je značná výhoda. Obzvláště pokud se tyto benefity mohou lišit třeba jen o 3-4 Kč na kus.


Rozdíl mezi oběma produkty je patrný. A rozhodně to není jen o odlišném rozměru obou tašek.


A všichni jsme si dobře vědomi jak silně na nás může zapůsobit vizuál, který je nápaditý a atraktivní.

Pokud si začínáte představovat reálné obrysy vaší originální krabice s potiskem, pošlete nám poptávku a my vám pomůžeme tuto představu zrealizovat.  

Produkty zmíněné v článku

Budeme vám posílat akční nabídky a slevové kupóny.

Ušetříte za poštovné

Zboží si můžete osobně vyzvednout na 847 místech po celé republice. Při objednávce do 12:00 ho k vám dopravíme hned následující den.

Poradíme vám

Na vaše dotazy v pracovní době odpovíme do 2 hodin. S obaly pracujeme 10 let a o zkušenosti se s vámi dělíme na blogu.

Garance spokojenosti

Pokud nebudete se zbožím spokojeni, sami si ho vyzvedneme a vrátíme vám plnou cenu.
Copyright © 2019 SECUPACK, s.r.o
Zákaznická linka: +420 530 504 505, info@top-obaly.cz