Prázdný košík

Krabice s potiskem = kvalitní reklamní nástroj

Autorem je Petr dne 20. 10. 2017

Nejčastěji používaným obalem jsou kartonové krabice. Je to díky jejich spolehlivosti, dostupnosti, praktičnosti a dobré ceně. Krabice ale nemusí mít pouze úlohu přepravního nebo úložného obalu. Stejně jako lepicí pásky, jsou i kartonové krabice skvělým prostředkem, jak lze komunikovat se zákazníkem a jak posílit brand.

Papírové krabice potisknuté logem
Ukázka jak může vypadat kreativní přístup k obalu daného zboží.

Je pouze na vašem rozhodnutí a kreativitě, jestli budete mít na krabici pouze logo firmy, nebo i něco dalšího. Potiskem můžete zákazníkovi říct více o samotném produktu. Například atraktivně graficky zpracované technické parametry elektrospotřebiče mohou obal významně obohatit.

TIP: Krabice s potiskem můžete snadno nahradit lepicími páskami s potiskem. Pokud nevíte, jak na to, přečtěte si naše rady, jak využít firemní pásky na maximum.

Návod na složení kartonové krabice vytištěný na krabici
Odesíláte zboží, které bude zapotřebí poskládat? Vytiskněte návod na krabici.

Kolik stojí potisk kartonové krabice?

Celkové náklady spojené s výrobou potištěných krabic ovlivňuje mnoho aspektů – rozměr a typ kartonu, velikost potisku, počet potisků, barevnost potisku a samozřejmě množství krabic, které byste si chtěli nechat vyrobit.

Pokud bychom si nechali vyrobit 3vrstvou kartonovou krabici o rozměru 300x200x200mm s jednobarevným potiskem v rozměru 200x100mm a takto potisknutých krabic bychom chtěli nechat vyrobit 750 kusů, tak cena za jednu krabici bude necelých 11 Kč.

Kartonová na pivo s potiskem
Pivní krabice pro našeho klienta.

V levém rohu nabídkového ringu stojí objednávka na 750 kusů krabic 300x200x200mm bez potisku. Tato várka kvalitního balení bez potisku vás bude stát okolo 7 kč za kus a nabízí vám základní možnosti obalového materiálu.

V opačném rohu ringu stojí vaše druhá případná volba s potiskem a cenou 11 Kč. Stejné množství univerzálněji pojatých krabic, které nebudou dokazovat pouze svou spolehlivost jako tradiční obal. Kromě ochrany zboží můžou zaujmout zákazníka i po vizuální stránce. To je značná výhoda. Obzvláště pokud se tyto benefity liší třeba jen o 3 až 4 Kč na kusu.

Papírové tašky s potiskem Top-obaly.cz
Rozdíl mezi oběma produkty je patrný. A rozhodně to není jen o jiném rozměru obou tašek.

A všichni jsme si dobře vědomi, jak silně na nás může zapůsobit vizuál, který je nápaditý a atraktivní.

Začínáte si představovat reálné obrysy vaší originální krabice s potiskem? Pošlete nám poptávku na výrobu krabice s potiskem. Krabice vám uděláme podle vašich představ.  

Produkty zmíněné v článku

Ušetříte za poštovné

Zboží si můžete osobně vyzvednout na 708 místech po celé republice. Při objednávce do 12:00 ho k vám dopravíme hned následující den.

Poradíme vám

Na vaše dotazy v pracovní době odpovíme do 2 hodin. S obaly pracujeme 10 let a o zkušenosti se s vámi dělíme na blogu.

Garance spokojenosti

Pokud nebudete se zbožím spokojeni, sami si ho vyzvedneme a vrátíme vám plnou cenu.
Copyright © 2019 SECUPACK, s.r.o
Zákaznická linka: +420 530 504 505, info@top-obaly.cz