Rozcestník

Prázdný košík
 

Krabice s potiskem = kvalitní reklamní nástroj

Autorem je Petr dne 20. 10. 2017

Nejčastěji používaným obalem jsou takovéto lepenkové krabice. Je to díky jejich spolehlivosti, dostupnosti, praktičnosti a nízké ceně. Krabice ale nemusí mít pouze úlohu přepravního nebo úložného obalu. Stejně jako lepicí pásky, jsou i krabice skvělým prostředkem, jak lze komunikovat se zákazníkem a jak posílit brand.

Papírové krabice potisknuté logem
Ukázka, jak může vypadat kreativní přístup k obalu zboží.

Je pouze na vašem rozhodnutí a kreativitě, jestli budete mít na krabici pouze logo firmy, nebo ještě něco dalšího. Potiskem můžete zákazníkovi říct více o samotném produktu. Například atraktivně graficky zpracované technické parametry elektrospotřebiče, jako na obrázku výše, mohou obal významně obohatit.

TIP: Krabice s potiskem můžete snadno nahradit lepicími páskami s potiskem. Pokud nevíte, jak na to, přečtěte si naše rady, jak vytěžit z firemních pásek maximum.

Návod na složení kartonové krabice vytištěný na krabici
Odesíláte zboží, které bude zapotřebí poskládat? Vytiskněte návod, jako jsme to udělali my na archivační krabice.

Kolik stojí potisk kartonové krabice?

Celkové náklady spojené s výrobou potištěných krabic ovlivňuje mnoho aspektů – rozměr a typ kartonu, velikost potisku, počet potisků, barevnost potisku a samozřejmě množství krabic, které byste si chtěli nechat vyrobit.

Pokud bychom si nechali vyrobit 3vrstvou kartonovou krabici o rozměru 300x200x200mm s jednobarevným potiskem ve velikosti 200x100mm a takto potisknutých krabic bychom chtěli nechat vyrobit 750 kusů, tak cena za jednu krabici bude necelých 11 Kč.

Kartonová na pivo s potiskem
Pivní krabice pro našeho klienta.

V levém rohu nabídkového ringu stojí běžná nepotištěná lepenková krabice – přesněji řečeno 750 kusů krabice 300x200x200mm bez potisku. Tato várka kvalitního balení bez potisku vás bude stát 7,46 kč za kus a nabízí vám základní možnosti obalového materiálu.

V opačném rohu ringu stojí vaše druhá případná volba s potiskem, kterou jsme už vypočítali na 11 Kč. Stejné množství univerzálněji pojatých krabic, které nebudou dokazovat pouze svou spolehlivost jako tradiční obal. Kromě ochrany zboží můžou zaujmout zákazníka i po vizuální stránce. To je značná výhoda. Obzvláště pokud se tyto benefity liší třeba jen o 3 až 4 Kč na kusu.

Papírové tašky s potiskem Top-obaly.cz
Rozdíl mezi oběma produkty je patrný. A rozhodně to není jen o tom, že papírové tašky jsou jinak velké.

A všichni jsme si dobře vědomi, jak silně na nás může zapůsobit vizuál, který je nápaditý a atraktivní.

Začínáte si představovat reálné obrysy vaší originální krabice s potiskem? Pošlete nám poptávku na výrobu krabice s potiskem. Krabice vám uděláme podle vašich představ.  

Produkty zmíněné v článku