Basket
Prázdný košík
Milí zákazníci, kvůli velkému množství objednávek a vytížení dopravců může docházet ke zpoždění zásilek o 1-2 dny. Více informací

Reklamace

Před zabalením zboží pečlivě kontrolujeme, ovšem výjimečně se může stát, že se poškodí při přepravě, dojde k záměně objednávky nebo vám objednané zboží prostě nevyhovuje.
Pokud taková situace nastane, vyplňte prosím formulář níže.
Záleží nám na tom, abyste byli maximálně spokojeni a vyjdeme vám vstříc, i kdyby pochybení nebylo na naší straně.

Reklamační formulář

Reklamační formulář nám umožní zaobírat se vaším problémem co nejdříve.
V pracovní dny se vám ozveme nejpozději do 24 hodin od vyplnění a nabídneme řešení.

      Procházet…

       Osobní odběr na našem centrálním skladě v Brně

       Budeme velmi rádi, když si při osobním převzetí zkontrolujete obsah objednávky ještě u nás na pobočce. Případné nesrovnalosti pak můžeme vyřešit přímo na místě. Pokud zjistíte, že vám něco chybí či přebývá až po převzetí, vyplňte reklamační formulář nebo napište e-mail. Monika, Jana a Katka ze zákaznického oddělení s vámi vše rády vyřeší.  

       Doručení zboží kurýrem a převzetí
       na odběrných místech

       Zjevné poškození zjištěné při převzetí

       Pokud si již při převzetí všimnete poškozeného obalu zboží, zásilku vůbec nepřebírejte a kontaktujte nás prostřednictvím reklamačního formuláře nebo e-mailem. Ihned vám zajistíme novou zásilku (poštovné samozřejmě zaplatíte jen jednou) a sami se postaráme o vyřízení reklamace.

       Pokud na zásilku spěcháte, zaznamenejte s kurýrem do přepravního listu zjištěné vady a balík převezměte. Původní obal prosím uschovejte – budeme jej potřebovat pro další reklamační řízení, které zařídíme my. I v tomto případě vás prosíme o vyplnění reklamačního formuláře nebo napsání e-mailu.

       Skryté poškození zjištěné až po převzetí

       Poškození zásilky se může ukázat až po převzetí – například je navlhlá nebo se při přepravě rozbilo křehké zboží. V takovém případě prosím co nejdříve vyplňte reklamační formulář nebo nám napište e-mail. Obratem vám zajistíme dodávku nového zboží a reklamaci začneme s dopravcem řešit. Nezapomeňte prosím uschovat původní obal i poškozené zboží – budeme ho potřebovat pro reklamaci.

       Záměna zboží / chybějící zboží

       Pokud jste po převzetí zboží zjistili, že v balíčku něco chybí nebo přebývá, omlouváme se vám za to. Stačí, abyste vyplnili reklamační formulář nebo napsali e-mail a vše na vlastní náklady uvedeme do pořádku. V případě, že jste si něco sami omylem objednali navíc, není problém nám zboží zaslat zpátky a obratem vám vrátíme peníze.

       Ostatní reklamace

       Pokud k vám zboží dorazilo bez poškození, ale nejste spokojeni s jeho kvalitou, obraťte se na nás prostřednictvím reklamačního formuláře nebo e-mailem. Zakládáme si na tom, že dodáváme zboží od osvědčených výrobců – ovšem nejdůležitější je pro nás vaše úplná spokojenost s nákupem. Vždy se můžeme individuálně domluvit na výměně zboží či vrácení peněz – a to i nad rámec zákonné 14denní lhůty.

       Naše zákaznické centrum je vám k dispozici vždy, když budete mít pocit, že něco není v úplném pořádku, nebo prostě budete chtít jen poradit.

       +420 530 504 505

       Ušetříte za poštovné

       Zboží si můžete osobně vyzvednout na 781 místech po celé republice. Při objednávce do 12:00 ho k vám dopravíme hned následující den.

       Poradíme vám

       Na vaše dotazy v pracovní době odpovíme do 2 hodin. S obaly pracujeme 10 let a o zkušenosti se s vámi dělíme na blogu.

       Garance spokojenosti

       Pokud nebudete se zbožím spokojeni, sami si ho vyzvedneme a vrátíme vám plnou cenu.
       Copyright © 2020 SECUPACK, s.r.o
       Zákaznická linka: +420 530 504 505, info@top-obaly.cz