Basket
Prázdný košík

Novinka na našem e-shopu

Autorem je Petr dne 7. 11. 2016

Archivační krabice

Trvá vám najít vizitku déle než 2 minuty? Slyšíte se často opakovat větu “Včera jsem to tady měl!” Vždycky když hledáte nějaký důležitý dokument, najdete jiný důležitý dokument, který jste hledali minulý týden? Zkuste si představit Váš pracovní prostor čistý, složky založené a vizitky schované v přihrádce.

Archivační krabice s víkem
Integrované víko, výřezy na ruce, řádky na popisky. Mysleli jsme na všechno.

Některé kancelářské pomůcky jako propisky a nůžky je třeba opakovaně uklízet, s tím se nedá nic dělat. Pak máme různé dokumenty a papíry, které se tak často uklízet nemusí, naopak. Jednorázové roztřídění a založení dokumentů do pákových pořadačů a následné uložení do archivační krabice na šanony vyřeší Vaši starost.

Archivační krabice na šanony
I když je krabice plná dokumentů, manipulace s ní je pohodlná díky bočním výřezům.

Mít dokumenty založené v archivační krabici má své výhody. Integrované víko je ochrání před prachem a jinými nečistotami. Rozměr archivační krabice umožňuje spolu uschovat až šest pákových pořadačů.

Návod na složení archivační krabice
Sestavit archivační krabici s tímto plánkem nebude problém.

Skládaní archivační krabice je stejně snadné jako její používání, díky plánku konstrukce na spodní straně. Ta je navržená tak, aby nebylo třeba použít lepidlo. Není to samozřejmě jen o archivačních krabicích. Ale z vlastní zkušenosti Vám je můžeme doporučit. Velmi nám usnadnili stěhování a poté údržbu kancelářských prostorů.

Produkty zmíněné v článku

Ušetříte za poštovné

Zboží si můžete osobně vyzvednout na 785 místech po celé republice. Při objednávce do 12:00 ho k vám dopravíme hned následující den.

Poradíme vám

Na vaše dotazy v pracovní době odpovíme do 2 hodin. S obaly pracujeme 10 let a o zkušenosti se s vámi dělíme na blogu.

Garance spokojenosti

Pokud nebudete se zbožím spokojeni, sami si ho vyzvedneme a vrátíme vám plnou cenu.
Copyright © 2020 SECUPACK, s.r.o
Zákaznická linka: +420 530 504 505, info@top-obaly.cz