Basket
Prázdný košík

Dvě novinky na našem e-shopu

Autorem je Petr dne 7. 11. 2016

Archivační krabice

Trvá vám najít vizitku déle než 2 minuty? Slyšíte se často opakovat větu “Včera jsem to tady měl!” Vždycky když hledáte nějaký důležitý dokument, najdete jiný důležitý dokument, který jste hledali minulý týden? Zkuste si představit Váš pracovní prostor čistý, složky založené a vizitky schované v přihrádce.

Archivační krabice s víkem
Integrované víko, výřezy na ruce, řádky na popisky. Mysleli jsme na všechno.

Některé kancelářské pomůcky jako propisky a nůžky je třeba opakovaně uklízet, s tím se nedá nic dělat. Pak máme různé dokumenty a papíry, které se tak často uklízet nemusí, naopak. Jednorázové roztřídění a založení dokumentů do pákových pořadačů a následné uložení do archivační krabice na šanony vyřeší Vaši starost.

Archivační krabice na šanony
I když je krabice plná dokumentů, manipulace s ní je pohodlná díky bočním výřezům.

Mít dokumenty založené v archivační krabici má své výhody. Integrované víko je ochrání před prachem a jinými nečistotami. Rozměr archivační krabice umožňuje spolu uschovat až šest pákových pořadačů.

Návod na složení archivační krabice
Sestavit archivační krabici s tímto plánkem nebude problém.

Skládaní archivační krabice je stejně snadné jako její používání, díky plánku konstrukce na spodní straně. Ta je navržená tak, aby nebylo třeba použít lepidlo. Není to samozřejmě jen o archivačních krabicích. Ale z vlastní zkušenosti Vám je můžeme doporučit. Velmi nám usnadnili stěhování a poté údržbu kancelářských prostorů.

Kartonové přepravky

Jsou pro Vás plastové přepravky zbytečně drahé? Nemáte tolik prostoru na jejich skladování? Běžné kartonové krabice se špatně přenášejí? Zkuste kartonové přepravky. Jsou stejně vhodné na skladování a přepravu různých předmětů jako ty plastové. A když je nepotřebujete, můžete je rozložit.

Jablka na paletě
V kartonové přepravce můžete převážet keramiku, zavařovačky anebo třeba jablíčka.

Snadné sestavení a manipulace jsou velké výhody i našeho dalšího nového produktu. Kartonová přepravka se nejčastěji používá na uskladnění a přepravu zeleniny a ovoce. Je vyrobena z 5vrstvé lepenky. To jí zaručuje značnou pevnost a odolnost. Snadné překládání přepravek umožňují postranní výřezy na ruce.

Kartonová přepravka s ovocem
Ovoce na sebe neskládejte, mělo by se vždy hezky rozprostřít. Co na sebe skládat můžete jsou kartonové přepravky!

Další výhodou kartonových přepravek je možnost stohování na sebe a v případě, že přepravku nevyužijete, jednoduše ji opět rozložíte. Snadno je tak uskladníte do doby, než bude opět potřeba převést na trhy další várku zeleniny či drobného textilu, kožených výrobků anebo keramiky.

Detail pětivrstvého kartonu
Detail na 5vrstvou lepenku ze které je kartonová přepravka je vyrobena.

Produkty zmíněné v článku

Ušetříte za poštovné

Zboží si můžete osobně vyzvednout na 766 místech po celé republice. Při objednávce do 12:00 ho k vám dopravíme hned následující den.

Poradíme vám

Na vaše dotazy v pracovní době odpovíme do 2 hodin. S obaly pracujeme 10 let a o zkušenosti se s vámi dělíme na blogu.

Garance spokojenosti

Pokud nebudete se zbožím spokojeni, sami si ho vyzvedneme a vrátíme vám plnou cenu.
Copyright © 2020 SECUPACK, s.r.o
Zákaznická linka: +420 530 504 505, info@top-obaly.cz